Īrgandõks / Suggimizt / 2009

Ielūdzam uz 2010. gada sagaidīšanu Līvu krasta galvaspilsētā Mazirbē!

Pavadīsim šo brīnumu pilno nakti somugru noskaņās! Gaidīsim Tevi Dundagas novada Mazirbē, Līvu tautas namā, 2009. gada 31. decembrī līdz pulksten 13.00. Dienas gaitā paredzēta ekskursija pa ciemu, iespēja darināt praktiskas lietas, mūsu svētku zāles rotāšana un masku sagatavošana.

Pēc jautra ķekatu gājiena pa ciemu atgriezīsimies tautas namā, lai nakti turpinātu ar jautriem līvu dančiem un spēlēm. Nakts gaitā gaidāma zīlēšana un citi brīnumi, kādi iespējami vien Līvu krastā! Nākamās dienas vakaru pavadīsim, nesteidzīgi baudot filmas. Mājupdošanās paredzēta svētdien, 2010. gada 2. janvārī.

LÄ«bieÅ¡u jaungada plakÄtsKā nokļūt Mazirbē? No Rīgas ar savu autotransportu vislabāk caur Talsiem. Autobusu satiksme no Dundagas (no pirmdienas līdz piektdienai) vai no Rīgas caur Kolku katru dienu. Bet vienmēr pastāv iespēja meklēt līdzbraucējus un dalīt benzīna cenu.

Noteikti jāpaņem līdzi: ķekatu maska un ēdiens, maiņas apavi un guļammaiss, kā arī krāsaina dzija un viens latiņš ieejai. Brauc ar draugiem un radiem! Neatstāj nevienu mājās!

Sīkāk jautā Ilzei Bernšteinai no Košraga (zilziite@gmail.com).

Uz redzēšanos Mazirbē! Nēmiz sōņ Irēl!