Dienas vārdi
kīltar s
 kilter ▫ šķilteris (etn.) ♦ perīmī’ed va’ildõst ulzõvēļdõd kīltard E IE peremeeste seast väljavalitud kiltrid ▫ no saimnieku vidus izvēlēti šķilteri

Jogud|sū tarad l com

ä’b|je’ldzi adj
 elutu ▫ nedzīvs

Līvõ Kultūr sidām (Lībiešu kultūras centra) veidotajā Lībiešu kultūrtelpas portālā atrodama plaša informācija par otro Latvijas pamattautību lībiešiem, viņu kultūru, valodu un vēsturi. Te var iepazīties gan ar lībiešu apdzīvotajām vietām, kultūras pieminekļiem un jaunākajiem notikumiem, uzzināt, kur atrodas lībiešiem veltītas ekspozīcijas un avotu krātuves, kāda ir lībiešu tradicionālā un mūsdienu kultūra, kādas ir sabiedriskās organizācijas un ievērojamākie ļaudis. Visa aktuālākā informācija apkopota sadaļā Norises. Sadaļā Krātuve apkopoti un sagrupēti raksti, saites un video par lībiešu tematiku.

Lai zināšanas par lībiešiem bagātina skatījumu uz pasauli!

Kalendārs
17/03
1908. gada 17. martā dzimis somu valodnieks, lībiešu valodas vēsturiskās fonētikas autors profesors Lauri Posti (miris 1968. gadā).
17/03
1928. gada 17. martā dzimis dramaturgs, lībiešu draugs Gunārs Priede (miris 2000. gadā).
19/03
1991. gada 19. martā LR likumā „Par Latvijas nacionālo un etnisko grupu brīvu attīstību un tiesībām uz kultūras autonomiju” lībieši atzīti par Latvijas seno pamattautību, par kuras nacionālās identitātes un kultūrvēsturiskās vides saglabāšanu atbildību uzņemas valsts.
20/03
1831. gada 20. martā dzimis lībiešu dzejnieks un skolotājs Pēteris Princis (miris 1889. gadā).
21/03
1930. gada 21. martā dzimis Starptautiskās lībiešu draugu biedrības priekšsēdētāja vietnieks, Turku zviedru universitātes profesors Mauno Koski (miris 2005. gadā).